Чому в новобудові жити краще?

Необходимо знать чому в новобудові жити краще Купівля квартир від забудовника все частіше здається українцям більш вигідною, аніж купівля житла на вторинному ринку. Більшість забудовників є перевіреними, однак спершу радимо ознайомитись з репутацією компанії. Це легко зробити в Інтернеті – на спеціальних сайтах. Крім того, залучіть гарних юристів, які перевірять усі папери на відповідність українському законодавству. Але перш за все радимо прочитати цю статтю про те, з чого починати вибір квартири в новобудові і як не потрапити на шахраїв.

Основні плюси життя в новобудові

Для більшості українців переваги нових квартир перед вторинними здаються очевидними. Перш за все йдеться про впевненість у якості майбутнього житла. Часто трапляється так, що купуючи «вторичку» люди фактично купують кота в мішку. З новобудовами можна уникнути будь-яких неприємних сюрпризів. Крім того, спеціалісти називають ще декілька основних переваг таких квартир:

HashFlare
  1. Площа житла різниться від стандартної в більшу сторону.
  2. Можливість спроектувати квартиру самостійно, а також замовити індивідуальний ремонт.
  3. Знижки на етапі початку будівництва та розпродаж, коли будівництво вже завершено.

Купити квартиру в Києві та отримати додаткову інформацію на цей рахунок можна на сайті http://tradicia.kiev.ua/ua/.

Що варто враховувати під час купівлі квартири від забудовника?

Основним недоліком квартир від забудовника є те, що для економії потрібно купувати квартиру на ранніх етапах робіт, а тому доведеться чекати кілька місяців, поки будівництво завершиться. Більшість людей не довіряють таким варіантам, оскільки бояться бути обманутими. Але це можна попередити, якщо вчасно перевірити усі документи, що підтверджують законність діяльності забудовника.

Особливу увагу варто приділити договору між вами та забудовником. У ньому обов’язково мають бути визначені строки будівництва та вказана чітка ціна за об’єкт. Також обов’язковим пунктом є грошова компенсація у випадку, якщо квартира не буде відповідати заявленим параметрам.

Поради спеціалістів

Будьте дуже уважні під час підписання договору купівлі-продажу. Краще за все найняти кваліфікованих юристів, які зможуть дати адекватну оцінку договору та скажуть вам про усі ризики. Обов’язково попросіть у компанії папери, що підтверджують її право на будівництво житлових будинків у цьому районі. Пам’ятайте, що чесний забудовник ніколи не відмовиться надати будь-які папери.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 − 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: