Квартири в Києві від забудовника

Необходимо знать как выбрать квартири в Києві від забудовникаНа жаль, купівля квартири в Україні як від забудовника, так і на вторинному ринку має багато «підводних каменів» і нюансів. Український ринок нерухомості важко можна назвати стабільним. Ціни постійно змінюються, що спричинено економічною нестабільністю країни. Крім того, існує дуже багато забудовників, які не виконують своїх обов’язків – не встигають добудувати будинок у визначений термін або взагалі припиняють будівництво. Про те, як не натрапити на шахраїв і зробити купівлю квартири максимально безпечною читайте в цій статті.

Чому квартири в новобудові краще?

Покупка квартири в новобудові має безліч переваг. Основними можна вважати:

HashFlare
  • соціальний статус об’єкту – вірогідність того, що вашими сусідами стануть неприємні, соціально небезпечні люди практично нульова;
  • квартири будують відповідно до найсучасніших технологій, а значить у найближчі десятиліття не потрібно хвилюватись про проблеми, що можуть виникнути. Крім того, квартири оснащені новітніми засобами комунікації, щоб зробити ваше проживання комфортним;
  • нові житлові комплекси мають розвинену інфраструктуру, зручне транспорте сполучення, а також перспективи розвитку району в майбутньому.

Також можна говорити про нові стандарти будівництва, зокрема, більшу площу житла у порівнянні з стандартами. Більше того, покупець має можливість замовити ремонт житла від забудовника, що найчастіше передбачає устаткування квартири сантехнікою, кухонним начинням та міжкімнатними дверима.

Поради щодо купівлі

Шукати житло для купівлі можна самостійно або за допомогою агентства нерухомості. Агентство підбере вам усі варіанти, які будуть задовольняти ваші вимоги. Сюди зараховують ціну, площу майбутнього житла, наявність ремонту і т.д. За свою роботу спеціалісти беруть додаткову плату. Тому більшість людей надають перевагу самостійному пошуку. Крім того, агентства пропонують у першу чергу квартири від тих забудовників, з якими вони співпрацюють.

Все ж радимо отримати консультацію від професіонала. Одноразова консультація проінформує вас про всі нюанси і проблеми, що можуть виникнути під час покупки. Це захистить вас від неприємних сюрпризів. Ви також можете ознайомитись з деякими питаннями щодо купівлі квартири в новобудові Києва на сайті http://malahyt.com.ua/ua/apartments/.

Деякі нюанси

Перевірте всі документи забудовника: в першу чергу ті, що підтверджують його право на забудову району. До того ж, спеціалісти радять розраховуватись карткою – тоді ви точно отримаєте чек, що підтверджує платіж. Якщо ж ви розраховуєтесь готівкою обов’язково попросіть квитанцію, що буде підтверджувати здійснення оплати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × five =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: